Letní škola tanga 2019

Přijďte si s námi užít letní Tango Argentino v roztančených Strakonicích s mistrem improvizace ze studia Dinzel, Luisem Miguelem Sumaria Saavedra. Máme příležitost zapracovat na dalších detailech tohoto nádherného tance a rozvinout vlastní tango založené na objetí, komunikaci a hravosti. Téma letošní letní školy vystihuje věta „Desde la conciencia individual, ir en busca de la otredad“. Volně přeloženo „Od uvědomování si jedinečnosti k nalezení různosti“

 

Nabídka kurzů

Vyučujeme argentinské tango formou pravidelných skupinových lekcí, workshopů nebo individuálních výuky. Velmi intenzivní jsou zejména víkendové soustředění a letní školy.

Připravujeme taneční choreografie pro začínající i pokročilé tanečníky pro účely svateb, rodiných oslav nebo jako součást divadelných představení.

Sistema Dinzel

Sistema Dinzel® je výuková metoda argentinského tanga, která vznikla jako výsledek celoživotní práce tanečního páru Gloria a Rodolfa Dinzelových. Metoda je základem Univerzity Tanga v Buenos Aires a přebírají ji také různé taneční školy po celém světě. Některé z nich se staly oficiálním zastoupením Dinzel Internacional.

Nové kurzy od března 2019

V pondělí 18. března pro Vás v Maceškově paláci otevřeme nové kurzy. Začátečnické hodiny budou zaměřeny na základní principy tance, zejména na techniky objetí, intence a chůze v tangu.
V kurzu pro mírně pokročilé prohloubíme společně poznatky ze základního kurzu s důrazem na větší detail. Seznámíme Vás s muzikalitou a s možnostmi, jak s hudbou v tanci pracovat. Také se zde dozvíte mnoho zajímavostí z historie argentinského tanga.

Zejména začínajícím tanečníkům budeme nápomocni při prvních zkušenostech v tančírně na naší úterní milonze v argentinské restauraci Gran Fierro ve Voršilské ulici.

Přihlašovat se můžete i bez partnera.

Ceník

  • 1 lekce 250Kč/osobu
  • kurz 10 lekcí 2200Kč