Škola argentinského tanga

Vyučujeme argentinské tango pod vedením místních i zahraničních učitelů. V naší nabídce jsou skupinové i individuální lekce, intenzivní víkendové workshopy a letní školy. Pořádáme taneční a divadelní vystoupení a připravujeme choreografie pro herce a tanečníky.

Kdo jsme a jak učíme

Škola Buenos Aires Tango je zastoupením Dinzel Internacional pro ČR. Všichni naši lektoři využívají na lekcích metodu výuky tanga nazývanou Sistema Dinzel.
Většina našich lektorů se v tanci a ve výuce pravidelně zdokonaluje v Buenos Aires.

Buenos Aires, vystupte!

Co vše stojí za Argentinským tangem? Odvážní lidé, kterým zbyla jen naděje na lepší budoucnost. Osobní "malé" příběhy vedoucí k emigraci do Argentiny zachycují evropské dějiny 1.poloviny 20. století a celou škálu emocí v 60minutové autorské hře o lásce, ztrátě, osudu a odvaze vyprávěné skrz hudbu, drama a tanec.

13 ženských tváří

26/05/2017 - 20:00

Představení „13 ženských tváří“ je hudebně dramatická inscenace, v níž v krátkých a měnících se etudových scénách se rozkrývá svět ženy. Žena zamilovaná a osamocená, žena svádějící a opuštěná. Vnitřní svět ženy, který je občas klidný a dětinsky nevinný, někdy tvrdý a vroucí vášnivý. Hrdinka během divadelní hry vyzkouší různé emoční a věkové masky.

Ohlasy diváku na hru Buenos Aires, vystupte!

"La obra "Buenos Aires, vystupte" del grupo Buenos Aires Tango me ha emocionado profundamente. En muy contadas ocasiones he tenido el placer de ver este grado de afecto, de profundidad y de autenticidad con los artistas de otra nacionalidad  que explican  las raíces y la personalidad del alma argentina.  Esto es, un país que se ha formado tradicionalmente con la inmigración de todo el mundo, principalmente de los más diversos rincones de Europa, y que ha representado para los millones de personas que lo eligieron como su nueva patria un refugio y una esperanza.

Stránky